Ontdekoverijssel.nl

0900-3844515(25ct p/m)

Weekendje genieten in hanzestad Deventer

Het hotel is uniek gelegen aan de westkant van de IJssel met uitzicht op de stad Deventer en is middels een pontverbinding met de stad verbonden.

Sandton IJsselhotel Deventer
Weekendje genieten in hanzestad Deventer

Dit befaamde rijksmonument heeft op 2 november 2007 haar deuren geopend als luxe designhotel met 29 hotelkamers, vergaderzalen en een moderne brasserie. Het Sandton IJsselhotel, gehuisvest in een prachtig gerestaureerd neoklassiek 19e eeuws pand, is uniek gelegen aan de westkant van de IJssel met uitzicht op de stad Deventer en is middels een pontverbinding met de stad verbonden.

Het hotel is nu al absoluut één van Neerlands' meest markante hotels.

Deventer en omgeving

Aan de IJssel, volgens velen omschreven als de mooiste rivier van Nederland, ligt de historische Hanzestad Deventer. Een bezoek aan Deventer is daarom altijd een beetje uitrusten en genieten aan de rivier. Deventer heeft de laatste jaren veel gedaan om de historische binnenstad te herstellen en behouden. Het oude stratenpatroon is nagenoeg nog geheel intact en honderden monumenten zijn gerestaureerd. Deventer noemt zich ook 'gastvrij', u zult merken dat u hier welkom bent. Tegenwoordig wordt Deventer ook geroemd om haar gezellige historische binnenstad met de vele winkeltjes, restaurantjes en uitgaansgelegenheden.

Deze Hanzestad biedt vele verschillende bezienswaardigheden die zeker de moeite waard zijn.

Ook de omgeving van Deventer is zeer aantrekkelijk. Wie wil fietsen, van de natuur houdt en daar cultuur wil ontmoeten, komt hier optimaal aan zijn trekken. De pittoreske dorpjes Diepenveen, Schalkhaar, Lettele, Okkenbroek en Bathmen liggen vlak naast Deventer en hier kunt u ieder seizoen weer volop van de natuur genieten. Apeldoorn met haar kroondomeinen en Park de Hoge Veluwe liggen op 15 autominuten afstand.

De kamers

Het IJsselhotel heeft 29 luxueuze hotelkamers. Alle kamers zijn voorzien van climate control, Coco-mat orthosomatische bedden, LCD televisie, laptopsafe en Wi-Fi internet.

Verder beschikt het hotel over drie suites, te weten de 'IJssel Suite' en de 'Deventer Suite' (beide met uitzicht op de IJssel) en de ruime 'Park Suite'. Tevens is er ook een mindervalide kamer met royale badkamer. Alle kamers zijn niet roken en huisdieren zijn niet toegestaan. Waar u zich ook bevindt in uw kamer, u heeft steeds een mooi uitzicht op het eeuwenoude Worppark of op de stad Deventer.

Dit weekendje weg in Deventer is inclusief
    • 1overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet
    • Welkomstdrankje
    • Retour veerpont Deventer
    • 1x 3-gangen diner
    Prijs vanaf € 87,-p.p. op basis van een 2-persoons Charme kamer.

    Dit arrangement is geldig op basis van beschikbaarheid tot 31 december 2012. (m.u.v. feestdagen)
Kaart

Informatie aanvragen
Bel me nu

0900-3844515(25ct p/m)